OBLÍBENCI

Roztahování uší

9. června 2017 v 11:08 | Yonade
Zdravím vás, tak nějak jsem se z čista jasna rozhodla pokračovat v mé činnosti na blogu a místo žvástů, které nikoho nezajímají, bych se s vámi chtěla podělit o trochu užitečnější informace.

V tomto článku bych se chtěla zaměřit na roztahování uší. Najdete zde jaké pomůcky používat, jak začít a postupovat, péči o uši, časté chyby a případná rizika, ale také kde nakupovat.


Na úvod chci upozornit, že ať už roztahujete jakýmkoliv způsobem, je vždy třeba postupovat velmi pomalu a opatrně! Pokud míříte do větších velikostí, než je 5mm (někde se uvádí 8mm), nečekejte, že se vám ucho někdy vrátí do původní velikosti!

Me gustas tu

10. února 2015 v 17:46 | Yonade
Que voy a hacer? Je ne sais pas.


Momentálně úplně ujíždííííím. ♥

Skins

22. ledna 2015 v 23:42 | Yonade
Rozhodla jsem se přispět prvním plnohodnotným článkem do této zbrusu nové rubriky. Nejdřív jsem nevěděla co si vybrat, ale nakonec jsem skončila u Skins, asi proto, že to není jen seriál. Je to o životě víc než všechno co jsem kdy viděla. Tenhle seriál se s tím "nesere", všechno je tam bez jakéhokoli obalu, bez předsudků a není tam žádné tabu. Asi proto mě tenhle seriál tak oslovil. Doporučuju shlédnout všem, kteří netrpí předsudky a chtějí vědět jak může být svět a život sám tvrdý a nelítostný, ale taky jedna velká party.

Of Monsters and Men

2. prosince 2014 v 18:32 | Yonade
Fuuu, objevila jsem naprosto parádní kapelu a kdo ji zná, už z nadpisu ví o čem mluvím. Tak jsem si projížděla youtube.com, když jsem nevěděla co s časem a jejich písničky mi naprosto sedly. Nevím jak to popsat, jejich texty vyzařují něco magického. Všechno. I hudba a klipy. Kdo tuhle kapelu nezná doporučuji poslechnout. Prostě nádhera. Přikládám tři písničky, které u mě momentálně jedou nonstop ;P.


THE AIR I BREATHE

27. října 2014 v 18:24 | Yonade

Sixteen Saltines

3. září 2014 v 21:09 | Yonade
I eat sixteen saltine crackers then I lick my finger.

Anklebiters

23. května 2014 v 21:56 | Yonade

Naprosto geniální video a song!!
Začínám si na nich opět ujíždět :P Bodejď by ne, když jsou naprosto bezkonkurenční ♥
 
 

Reklama