Starý nový dech

15. srpna 2016 v 21:57 | Yonade |  VLKY PLKY
Dámy a pánové, velevážené publikum, dnes jsme se tu sešli za nevídaných a neslýchaných okolností! To, co zde dnes spatříte, se s vámi ponese až do konce vašich dnů a budete o tom vyprávět svým dětem, vnoučatům a pravnoučatům!

Áno áno áno, světe div se, skoro rok se s rokem sešel, opět nám končí prázdniny a já opět začínám mít potřebu vykřikovat do světa své názory a myšlenky. Jak bizarní.
Tak se člověk doma nudí, neví do čeho by pích, Assassins Creed II, kterého hraje už přes rok a pořád nedohrál už ho ani nebaví, zaprášené Hunger Games na nočním stolku slouží spíš jako stojánek na talíře a hrnky než jako duševní zábava a obohacení, externí harddisk překypující seriály a filmy nečině bliká na stole, v jedné záložce v internetovém proGlížeči Mozilla Firefox otevřený díl South Parku, v druhé deviantart.com s inkriminujícími obrázky postav ze zmíněného seriálu a Yonade si vzpomněla, že před týdnem, když ležela v posteli ji napadla nějaká kravina o důležitosti vlastnoručně upleteného konopného lana na oprátku (DAT LOGIC).


Nevím, jestli sem "ještě" někdo chodí a čte mé bláboly a výmysli. Počítadlu moc nevěřím a nemyslím si, že by sem vůbec někdo chodil záměrně. Ale i přes tyto počáteční a dlouhotrvacíjí neúspěchy, jen tak do éteru nekonečného internetu vyzpovídám co se dělo a děje v mém životě i mimo něj.

Poslední článek jsem psala cca před rokem na začátku září. Byl to pro mě rok úlevy a zároveň neskutečného stresu. Ona totiž šikulka Yonade opakovala letos v květnu na třetí pokus maturitu z matiky a tak se celý "školní" rok jen ulívala na jazykovce (a teďka si vzpomněla, že by si už konečně mohla zajít pro potvrzení o absolvování). Výše zmíněnou maturitu samozřejmě nedala o jeden zkurvený bod (!!!), i když se učila, až se z ní kouřilo, už pomalu od února, a tak 1. září 2016 hezky hupky šupky znova do čtvrťáku (why not?). Ale jak se říká, opakování je matka moudrosti a napodruhé už to budu všechno umět jak největší šprt! Pokud bude opět chuť, budu možná informovat jak to vypadá ve čtvrťáku na střední, když jste o 2 roky starší :D To zas bude hlína.

Na závěr pro potěšení, trochu mé nynější oblíbené muziky ;) (protože mi blog.cz nějak nebere videa z youtube.com, musíte se spokojit pouze z odkazy)


Yonade :3
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama