Průvodce sebevraždou aneb jak to skončit snadno a rychle: Edice pro viselce - část první

15. srpna 2016 v 21:12 | Yonade |  ŠUPLÍK PLNÝ PŘEKVAPENÍ
!UPOZORŇUJI, ŽE VŠECHNO, CO SI DÁLE PŘEČTETE JE NADSÁZKA, SATIRA, IRONIE A SARKASMUS. POKUD NEZNÁTE VÝZNAM VÝŠE ZVÝRAZNĚNÝCH SLOV, ROZHODNĚ DÁLE NEPOKRAČUJTE VE ČTENÍ A OKAMŽITĚ OPUSŤTE TUTO STRÁNKU, VYMAŽTE HISTORII VAŠEHO PROHLÍŽEČE A ZAPOMEŇTE, ŽE JSTE TU KDY BYLI! NEODPOVÍDÁM ZA PSYCHICKÉ ANI JINÉ ÚJMY NA ZDRAVÍ!Stále jste nenašli to pravé? Při omotávání smyček necítíte tu správnou provázanost? Hledáte, ale z nekonečněho množství nabídek se vám točí hlava? Nezoufejte! V našem Průvodci sebevraždou - Edice pro viselce, se dnes podíváme na tu nejpodstatnější část oběšení sebe sama (nebo i kohokoliv jiného).

KROK PRVNÍ - TO SPRÁVNÉ LANO
Lano je základ! Pro správný prožitek z oběšení, musí být lano pevné, konopné a hlavně vlastnoručně vyrobené. Už nikdy nebudete mít pocit, že tomu lanu něco chybí! Pojďme se podívat na jeho výrobu.
Budete potřebovat konopí. To si můžete buď zakoupit u nás, nebo sami vypěstovat (osobně doporučujeme vypěstovat si vlastní, vazba je pak silnější). Pokud se rozhodnete pro pěstování, semínka seženete u běžných dealerů u vás ve městě. O rostlinky se musíte starat s láskou, aby byl následný prožitek co nejintenzivnější. Jakmile máte konopí tak akorát zralé, můžete ho sklidit (nezapomeňte si schovat pár šišek, později je budete potřebovat). Následující postup, až po fázi vlákno najdete v kultovní příručce Jak Krtek ke kalhotkám přišel - ovšem s drobnou záměnou lnu za konopí a skončením postupu u rozčesání (pro prvotřídní ročesání jsme schopni zapůjčit naše ježky). Jakmile máte konopí rozčesané, můžete se pustit do výroby lana. Je jen na vás, jak tlusté, či tenké lano bude. Přece jen, viset na něm budete vy. Proto si s ním vyhrajte, jak budete chtít. Ovšem pozor! Při výrobě lana nesmíte s nikým promluvit ani slovo. Jakmile promluvíte, už nebudete moci zachránit svých sedm-... Eh, pardon, to je vlastně jiná příručka. Lano tedy máme hotové - tedy, respektive vy ho máte hotové. Čerstvě upletené lano, se musí nechat odležet v chladném a temném prostředí nejlépe měsíc, proto doporučujeme začít s výrobou už při prvních náznacích hroucení vašeho života. Přece jenom, to lano ve skříni vám nikam neuteče, a vy ho aspoň budete mít pěkně nachystané a hlavně budete vědět, že se vám na něm bude viset dobře. A to je co? No to je to to hlavní! To je pro dnešek vše. Pro ty, kteří to chtějí dotáhnout až do samého sladkého konce a neodradil je složitý postup výroby této nezbytné pomůcky, již připravujeme v našem Průvodci sebevraždou - Edice pro viselce další část tohoto tutoriálu.
Pokud jste spokojeni s našimi službami a radami, nezapomeňte ohodnotit hvězdičkou dole pod článkem.
A nezapomeňte, jsme tu pro vás a vždy vám rádi hodíme záchranné lano :)


Menší satira co mě napadla, když jsem asi před týdnem ležela v posteli a nemohla usnout :D Nemyslím si, že bych byla nějak vtipná, ale za pokus to snad stálo. Kdyby si někdo žádal dalších částí, dejte o sobě vědět :)
Yonade
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama