Že bych to zkusila znova?

2. září 2015 v 18:24 | Yonade |  VLKY PLKY
Hola hou

Mou hlavní pohnutkou, že jsem začala být opět aktivní je, že mému životu chybí jakýsi řád. Pak sama sebe nacházím v krkolomných pozicích u počítače, jak sleduju filmy, seriály a sjíždím facebook (ano, ano, ano, opravdu jsem to řekla). Pak se podívám v 1 v noci na hodinky a zjistím, že jsem vlastně za celý den udělala úplný kulový a už je čas spát. Ráno samozřejmě zase na novo.

Včera, když jsem nemohla usnout, jsem o tom přemýšlela. A došla jsem k závěru, že vlastně vůbec neumím hospodařit s časem (+ jsem giganticky líná). Takže tím, že znovu hlásám svoji aktivitu na blogu, chci tak nějak omezit svou prokrastinaci a nastolit svému životu aspoň minimální řád. Např. tím, že sem budu psát v určitých pravidelných intervalech (ještě jsem se nerozhodla v jakých).


Držte mi palce, ať mi to aspoň trochu vyjde. Ono je sice hrozně hezké nic nedělat (všeho moc škodí!), ale je taky velice hezké NĚCO dělat. To NĚCO není nic konkrétního. Klidně aspoň čtení knížky, nebo prostě cokoliv, co není sezení a čučení.

Já si to tu píšu jako předsevzetí k hubnutí. Sakra. Ale je to podobný. Trochu.

Yonade

PS: Kdo se dostal až sem tomu gratuluju!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama