Krásný smutný den

2. února 2015 v 21:18 | Yonade |  VLKY PLKY
Zdravím

Chtěla jsem napsat už minulý týden nějaký pořádný článek, ale nějak jsem se zasekla. Minulý uterý byl psycho den. Ne jenom, že jsem byla ve škole skoro do 3 (což je pro mě šílený), ale ještě jsem musela dodělávat určité věci a protáhlo se to až do 4, kdy mě z tama už pomalu vyháněli :D. Bus mi bohužel jel až skoro o tričtvrtě na 5, tak jsem musela mrznout. Naštěstí jsem neumrzla a dočkala jsem se příjezdu autobusu. Nakráčím si tam jak královna, vysolím ze sebe naučenou větu kam a jak chci jet. Vytáhnu kartu a ono nic. Podívám se na řidiče, on se dívá na mě. "Máte prázdnou kartu slečno." vypadne z něho. "Aha." velice duchaplně přitakám. Kouknu do prázdné peněženky, o níž jsem věděla, že je prázdná, ale tak nějak reflexivně jsem to udělala. "Takže nashle." a otočím se na podpatku a už si to štráduju k nejbližšímu bankomatu :D. A už ani nemluvím o tom, jak dlouho jsem čekala na další autobus. Tohle se může stát snad jenom mně. Tragéd.


Takže to byl menší zážitek :D. Mimochodem dneska jsem se v PEKu vyznamenala a udělala jsem všechny tři cvičení co nám učitelka zadala :D. To bylo snad letos poprvé (a asi taky naposled). Už se šíleně těším až vypadnu z té naší cvokárny ve škole. Mám takové neblahé tušení, že mám snad tu nejhorší třídu na světě. Nevim za co mě bůh trestá, ale toto je fakt moc někdy. Si připadám jak v blázinci. I když lepší přirovnání je asi nějaká obora paviánů v ZOO. Komedie. Upřímně lituju našeho matikáře, který musí mít po naší hodině parádně vyřvané hlasivky. Ale nekazme si náladu školou :D.


V 10 mě čeká v TV Uspořená libra :). Konečně nějaká obohacující prokrastinace. I když řekla bych, že sledování House nebo Sherlocka je občas taky k dobru. A mimochodem vzpomněla jsem si na jednu parádní písničku, kterou jsem slyšela v The Walking Dead a našla si text a teď to musím furt zpívat. Vy ji můžete znát z reklamy na whiskey Tullamore Dew ;P. Teda, ne že bych vám křivdila, že TWD neznáte, ale nevim jestli se mezi příchozími na můj blog tací najdou.

Loučím se
Yonade
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama