Where will you be waking up tomorrow morning?

26. ledna 2015 v 20:57 | Yonade |  VLKY PLKY
Out the back door...

Zrovna jsem si ohřála zázvorolipový čaj na svůj bolavý krček a poctivě se léčím. Zítra je skoro předposlední den školy (teda aspoň pro tenhle týden). A na výzo budu mít asi jen 5 trojek (hurá a tři dny se radujte). Mám dobrou náladu ale nevím co psát (už se neradujte). Přemýšlím, co sem tak začít dávat, aby vás to zajímalo, přijde mi, že sem nikdo nechodí. Sice se občas na počítadle nějaký to číslo mihne, což je oproti mojí aktivitě vlastně hodně, ale mohlo by to být lepší. Takže by mě zajímalo, co by zajímalo vás (pěkná věta). Jestli sem mám dál plácat nesmysly, tak jak mi lezou na mozek, nebo přidávat nějaké fotky a obrázky, dle mého výběru nebo třeba povídky, které bych možná kdyby někdo hezky poprosil, splácala. Protože pár jich v šuplíčku mám a bylo by dobré cvičení napsat něco na přání. Jsem otevřená TÉMĚŘ všemu.


Mimochodem nemůžu uvěřit tomu, že budu mít na pololetí dvojku z matiky :D. To jsem měla snad jen na základce. Ale vzhledem k tomu, že z ní chci maturovat je to velice povzbuzující. I když ji mám jen díky posledním dvěma písemkám, které byly z toho nejjednoduššího učiva, jaké jen může být. Ale MÁM ji! A to je hlavní. Ještě ve středu přežít v účtu počítání mezd (které by mělo být teoreticky docela lehké, ale já jsem schopná zazmatkovat natolik, že dotanu za 5). Takže držte palce ;P.


Přemýšlela jsem, že sem přidám buď ve formě rubriky, nebo článku (nějak ještě nevim), nějaký seznam knížek, filmů, seriálů, co jsem kdy sledovala, četla atd. Nevím jestli vám to k něčemu bude, ale mně to možná docela pomůže udělat si pořádek v tom, co jsem viděla a četla a co naopak neviděla a nečetla. Protože co mám novej externí hadr, tak stahuju jak šílená. Momentálně Rockyho (miluju ten film). Když už jsme u toho. Podívejte se na film Qu'est-ce qu'on a fait au Bon Dieu? (Co jsme komu udělali?). Parádní francouzská (jestli tu má být velké, tak pardon, velké písmena nejsou moji kamarádi) komedi. Ale POZOR! Jen v původním znění. Já teda dabing neviděla, ale určitě je hroznej.

Co byste tedy uvítali na mém blogu? Mám se nějak snažit přihodit něco úplně nového, nebo zůstat u toho, kde jsem a jen nepsat takový kraviny (to nepude)? Jsem ochotná přidávat třeba obrázky a fotky, co se mi líbí, možná ty povídky, když se mi bude HODNĚ chtít a když bude někdo HODNĚ, opakuji HODNĚ prosit. Potom MOŽNÁ něco bude. Jinak fakt nevím co ještě. Nejsem výtvarně nadaná abych sem dávala svá umělecká díla a ani nefotím či jinak netvořím. Možná bych mohla něco znetvořit, ale to by bylo vše od tvoření.

Yonade

PS: "Komu se nelení, tomu se zelení. Kdo doma nechrní, ten chodí na zrní." (úryvek z Kocourka Modroočka) Takže končím.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Coneja^^ Coneja^^ | Web | 26. ledna 2015 v 21:15 | Reagovat

Nádherný obrázek :)) .. Těžko říci, co bych uvítala. Mám ráda bloger(k)y, kteří mě umí něčím překvapit, ale sama občas mívám autorské bloky, kdy mi dojde inspirace a editor zeje prázdnotou .. Asi bych si početla nějaký krátký příběh, nebo něco humorného ;) .. přeju hodně štěstí ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama