Nazdárek, párek, kašpárek...

21. ledna 2015 v 20:16 | Yonade |  VLKY PLKY
...aneb dobrý den, jsem zase zde, pokud si tedy někdo všimnul, že jsem zmizela, či tu vůbec někdy byla.

Zhruba po měsíci jsem se konečně dokopala něco sem napsat. Nejdřív nebyl čas, pak se mi nechtělo, pak zase nebyl čas a pak se mi zas nechtělo. Takže asi tak.


Vánoce paráda, akorát hrozně rychle utekly. Dostala jsem spoustu úžasných věcí. Největší radost byla asi z knížek Alenka v říši divů a za zdrcadlem (tohle není přesný název), Zlodějka knih, komiks Emily the Strange a překvápko byly další dva díly Hunger Games. Víc se asi rozepisovat nebudu. Po Novém roku jsem konečně udělala, to co jsem vždycky plánovala, ale nikdy to nedodržela. A to je prolézt výprodeje :D. Takže jsem ukořistila 3 parádní trička, svetr a košili v hodnotě dohromady cca 1 000,-. Myslím že dobře vyhozené peníze. I když mě mamka seřvala proč si radši nekoupím bundu nebo boty, ve kterých sice chodím už tři roky, ale vyznávám zásadu kupuj boty až se ti ty nynější začnou rozpadat, což se právě už začíná dít, ale ještě snad vydrží :D.


Škola je v klidu. Zrovna jsem si vzpomněla, že se mám učit na zítřejší zkoušení správu školství a kultury, což dělá dohromady 20 stránek. Takže fantasie. Při pokusu aspoň si to přečíst jsem rezignovala a šla psát tenhle článek :D. Takže si můžu dát imaginární jedničku z prokrastinace. No každopádně mi držte zítra kolem 1 h palce :D.

Jinak jsem změnila design, který mě zároveň štval a zároveň mi ho bylo líto smazat. A udělala jsem rubriky :D. Hlavně jednu, kam budu přidávat články o všem co mě momentálně bere. Od seriálů, přes filmy, hudbu až po knížky. Snad se tak aspoň někomu zavděčím a třeba se o mně i něco dozvíte ;).


Mimochodem rozhodla jsem se, teda spíš mě překecal tatík, podat si přihlášku na výšku. Původně jsem to neměla v plánu, protože jsem se nějak nemohla rozhodnout co chci dělat a chtěla jsem jít na rok na jazykovku a posléze teprve tam, kam bych se rozhodla jít. Takže po tátově přemlouvání jsem si to ještě jedno promyslela a řekla si, že to štěstí zkusím. Udělám přijímačky a uvidí se. Nemyslím, že mě vezmou na poprvé, ale po odvolání se uvidí a když ani tak ne, tak mi to prostě není souzeno. Pak je jistota ta jazykovka a za rok zas :D.

Sakra jsem se nějak rozepsala :D. Haha, já tu mluvím o té výšce jak o nějaké jistotě a ještě za sebou nemám ani maturitu :D. To by byla sranda kdybych to nedala. Ale buďmě optimisti. I větší flákači než já to dali. A já zas tak hrozná nejsem, to jen tak vypadá ;P. I když je pravda, že na většinu písemek se učím ráno v autobuse a pak před písemkou a většinou mi to stačí na dvojku nebo trojku. Ale nesmím na to spoléhat pořád, nebo se mi to vymstí.


Ach jo já už radši du, bo už tady vařím z vody a píšu kraviny :D. Ostatně jako vždy. Ale tenhle článek už je dlouhý dost a je čas to utnout.

Mějte se ;)

PS: Omlouvám se za případné chyby a překlepy, ale už se mi to nechce číst. Kdyby tam bylo něco moc hroznýho tak řekněte :P.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama