Když budou ty Vánoce...

23. prosince 2014 v 16:57 | Yonade
...tak mě napadlo, že bych sem mohla hodit nějaký seznam věcí co chci.

A napadly mě jedině trika, které na jedné stránce okukuju už asi dva roky, a pořád jsem se ještě nerozhoupala ke koupi. Chtěla jsem si udělat radost na Vánoce, ale nějak mi to nevyšlo. Mám triček plnou prdel a půlku nenosím. Takže nejdřív asi budu muset udělat pořádný generální úklid a pak teprv nakupovat. A kdyby mi chtěl někdo udělat radost, tak bude stačit když zítra pod stromečkem najdu aspoň jedno z triček, která najdete pod perexem :D. Když to pošlete po sově, tak si ke mně cestu najde (teda aspoň v Potterovi lítaly všude bez větších obtíží, asi to mají vrozený).
Tak mi držte palce, ať jsou po Vánocích olbřímí slevy :P.
A pokud by někoho zajímalo, proč jsem tak dlouho nic nenapsala. Tak to bylo čistě z lenosti. Nějak se mi nechtělo a ani mě nenapadalo co bych měla psát. Tak jsem radši nepsala nic, než abych sem házela nesmyslné články o pár řádcích. Dařílo se mi docela dobře, škola v pohodě, nachytala jsem kupodivo několik dobrých známek, takže to ani lepší být snad nemohlo :).
Letos dostanu na Vánoce nějak moc dárků. Původně jsem vlastně nechtěla skoro nic. Ale máma kolem mě pořád lítala, že neví co mi má dát a nakonec mě donutila vymyslet milion blbostí, jen abych pod tím stromkem něco měla :D. Ale jsem spokojená. Snad se letos konečně donutím po svátcích vlítnout do obchodů na slevy. Předtím jsem to nikdy nestihla.
Abych řekla pravdu, tak se už na zítra docela těším. Letos jaksi chytám tu správno náladu, i když není a ani skoro nebyl sníh, takže to na Vánoce moc nevypadá.

Tak se všichni mějte. Možná ještě napíšu ;).

PS: Děkuji všem za komentáře, znamenají pro mě více, než čísla na počítadle. Je hezké vidět, že je někdo ochotný přečíst si článek a napsat k němu něco. Co naplat, že je na počítadle 150 lidí, když nikdo nenechá ani čárku.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama