Úterý, 21. října

21. října 2014 v 20:48 | Yonade
20:23

Dobrý den, celý den, baba leze komínem ;D. Mohla bych ještě pokračovat, ale to už by nebylo tak dobrý ;P

Tak jsem se zas jaksi dohrabala k psaní na blog, kterej nikdo nečte. Což je na jednu stranu možná i dobře :D. Trošku se nudím :P Teda přesněji řečeno spíš prokrastinuju abych se nemusela učit do práva. Už jsem si zvýraznila snad všechno co šlo, dojedla nugetu a čučím na Dobrou manželku. Což je velice poučný seriál, co se týče právních věcí, když už si v tom teda frčím :D. Ale i dějově je to dobrý.

Na OUAT už jsem se dodívala a parádička paráda. Teďka ale jaksi zapomínám stahovat nové díly, poslední dva jsem ještě neviděla. Ale co, aspoň toho pak bude pěkná hromádka :P.


Minulý týden jsme byli se třídou v Praze. No moc blaze tam nebylo. Myslela jsem že všecky skopu dokulata. Ale nebudu to tu rozepisovat, long story. Ale podle toho jak to tam dopadlo, se mi na ten posraný stužkáč nechce dvakrát víc :D :/. No a měla bych si asi chystat maturitní otázky pomalu, ale pořád mi to jaksi nedochází, že už je to za dveřma. Jak se znám, tak všechno bude zas na poslední chvílu hrk hrk a pak si zamáváme v září :D. A asi nepudu na výšku. Nějak nevim kam. Teda věděla bych. Práva, ale ty jsou těžký jak prase, a já nejsem zrovna učící a šrotící typ. Takže spíš jazykovka na rok, státní zkouška z angličtiny a pak se uvidí, kam mě vítr odvane. No ale už jaksi moc kecám. Takže končím bo to nedopadne dobře :D. Ještě pohledám nějakou písničku a zdar.


Pápá lálá :P
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama