Pátek, 23. května

23. května 2014 v 17:57 | Yonade
Dobrý den, celý den, baba leze komínem.

Tímto Vás slavnostně zdravím na otevření mého zbrusu nového blogu :D. No, ehm :D. Tak jsem se nudila, až jsem z toho vykouzlila blog *plácá se výtězoslavně po rameni*. Tak lepší než celý dny sedět a přemýšlet nad nesmrtelností chrousta že ano? Takže ty svoje výlevy aspoň můžu psát veřejně, tedy pod zástěrkou anonymity ;).


Jen tak pro začátek abyste si o mě a mém blogu udělali obrázek. Jsem neskutečněj fantasmagorijní šílenec do anime, yaoi a upírů a všech dalších svinstev co na internetu najdete *muhahahaha*. Takže se máte milí zlatí na co těšit ;).


Nebudu říkat o čem ten blog bude, možná trochu deníček, občas jen pro zveřejnění oblíbených písní atd. Neřeším to nijak. Ani nechci. Někdy se rok neozvu, někdy tu budu pečená vařená. To záleží čistě na mém rozpoložení. Ale zapřísáhla jsem se, že ať se bude dít co chce, tenhle blog nezruším ani nepřesunu atd. Prostě i když bude stagnovat, bude tu strašit!! Na tohle upozorňuji proto, kdyby se náhodou našli tací, kteří budou moje výlevy číst a nebo se sem nedejbože i vracet (bůh Vás potom ochraňuj, amen). Ať nejste překvapení, že tady na to budu kašlat. Což dříve či později určitě budu :P

Maucta ♥
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama